Forum SŠGT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum SŠGT

Sreča je v drobnih rečeh
 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 ekskurzija - lublana

Go down 
+2
Helenca
tyaši *
6 posters
AvtorSporočilo
tyaši *

tyaši *


Število prispevkov : 38
Registration date : 21/03/2007

ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitimeČet Mar 29, 2007 10:01 pm

alien .. lublana = buLana * albino zai pa še ti povej kak se ti je zdeLo oz. kai misliš o Ljubljani.. geek mislim da bo zanimivo..


pig sao dečki so pa vseeno dori. pa jankovič je legenda king
Nazaj na vrh Go down
Helenca

Helenca


Število prispevkov : 79
Registration date : 02/12/2006

ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitimePet Mar 30, 2007 11:05 am

men ej biu taki zakooooooon Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Very Happy Very Happy
aaiiia, siTarka--> pa nisn bla pod vpLivom aLkohoLa in drog--> affraid affraid silent silent -->hahaha ker en piJem ne in ne kadim, prosim lepo Very Happy Very Happy I love you pridna punčka drunken
sao smešno mi je pač blo vse neee-->hahahahahaha Very Happy Very Happy jocolor geek
malo me je spipalo an busu-->se si ga še doro odneso veeeŠ-->hehehehe scratch cherry albino cat alien tongue Very Happy Like a Star @ heaven What a Face Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
zakon je bloo-->men je bloo FUUUUL vreji..-->sploh pa ovo-->živjo, čaw čaw--> ej stari ej, n`ga lom`t-->haha-->kakorkoli se napišee..kwa s`reku? queen queen
zakon resss.. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven pa dečki s čupicoo-->čeprav mi nisoo vsi všeč z čupami Basketball Basketball alien --> raZn alex rider-->med drugimi jocolor jocolor I love you I love you Very Happy clown -->oni na šTantu za celJe, in adrenalinski paaarkkk-->uuuuaaaaaaa cherry cherry jocolor
v Lubano še ziher rem v bližni prihodnostiii...-->iiJeeeJ cheers cheers alien
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Helenca

Helenca


Število prispevkov : 79
Registration date : 02/12/2006

ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitimePet Mar 30, 2007 11:06 am

pa nikol več novih baLerink v Lublano, ker so me tako ožulile, da hoit ne morem-->hahahahaha-->veseli me da nisem ediina-->hahahaha Basketball Basketball cheers monkey alien lol! lol! lol! lol!
flower flower Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
Komandant_Johny_Knoxvile
Admin
Komandant_Johny_Knoxvile


Število prispevkov : 63
Age : 33
Localisation : hoče-maribor
Registration date : 02/12/2006

ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitimePet Mar 30, 2007 11:41 pm

zakon..najbolsi biu sejem ko si ga lahko pillllllllll Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ssgt1991maribor.superforum.fr
KiKa




Število prispevkov : 42
Age : 33
Localisation : Maribor represent!
Registration date : 19/03/2007

ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitimeNed Apr 01, 2007 10:54 pm

oni sejem je biu legenda, vse si dobo zastojn Laughing
Nazaj na vrh Go down
G-RabbiT




Število prispevkov : 6
Age : 32
Registration date : 28/04/2007

ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitimeSob Apr 28, 2007 7:30 pm

aaiiiii LenČi Ti se Pizdiš da so te baLerinke zažuLLe...ka pa jas?..F Piz*o naJ Rejo... sunny
ja ja...Čaki maLo...gda že Remo nazaJ...kmaU aNe?

bounce Razz
Nazaj na vrh Go down
_×°Barbara°×_

_×°Barbara°×_


Število prispevkov : 9
Age : 32
Registration date : 22/03/2007

ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitimePet Maj 04, 2007 1:53 pm

v Lublani je blo zakoooon cheers cheers cheers sao mi je ful na živce šlo, ko me je Erjavec nonstop Ormožanka klico....pa vedno sn mogla jaz vse preštet če smo vsi pa take Mad Neutral drgač pa mi je ona v "hostlu" Celica bla zanimiwa: "a ne?" Laughing Very Happy haha mene pa šuhi niso zažulili bounce bounce bounce
aya...p.s.: kak so pa tam dedi lušni ne I love you sao kai ko nei mela jaz žabara pale njihove čupce so mi všečne Smile v prihodnosti ITAK, da še rem v LJ flower
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ekskurzija - lublana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ekskurzija - lublana   ekskurzija - lublana Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ekskurzija - lublana
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum SŠGT :: teme-
Pojdi na: