Forum SŠGT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum SŠGT

Sreča je v drobnih rečeh
 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Veingerlca

Go down 
+5
Helenca
tyaši *
_mAxx|s_
Komandant_Johny_Knoxvile
KiKa
9 posters
AvtorSporočilo
KiKa




Število prispevkov : 42
Age : 33
Localisation : Maribor represent!
Registration date : 19/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSre Mar 21, 2007 7:25 pm

lahko samo tak rečem...če se nebo začela manj dret jo bom vstrelo Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Komandant_Johny_Knoxvile
Admin
Komandant_Johny_Knoxvile


Število prispevkov : 63
Age : 33
Localisation : hoče-maribor
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSre Mar 21, 2007 7:37 pm

daj narei to...se placam ti Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
https://ssgt1991maribor.superforum.fr
_mAxx|s_

_mAxx|s_


Število prispevkov : 15
Registration date : 19/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSre Mar 21, 2007 11:19 pm

ja kika seko ti dam lol! afro
Nazaj na vrh Go down
tyaši *

tyaši *


Število prispevkov : 38
Registration date : 21/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimePet Mar 23, 2007 5:20 pm

go go go kika bounce kaj je še te nisi? pig

flower
Nazaj na vrh Go down
Helenca

Helenca


Število prispevkov : 79
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimePet Mar 23, 2007 6:18 pm

BenTi babo~~> mi Je hakL sTisniLa silent sFiiiiJaaa pig pig hihi Embarassed I love you Pa če ma frekvenco na viŠku--> benTi suncee..hehe santa rendeer em, poL pa naenkraT vTihne, ko neve kaJ naJ powe cherry albino aL pa To--> sTe čuLi ko riga med urami??? affraid affraid affraid What a Face misLim--> maLo se Ji spahuJee...haha affraid silent silent pale flower
Nazaj na vrh Go down
obscureLOVE[dolka]

obscureLOVE[dolka]


Število prispevkov : 25
Age : 32
Localisation : Maaaaaaaribor
Registration date : 24/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSob Mar 24, 2007 6:26 pm

riga!!!!???? o pizda to nisem niti opazla samo ono ko vsake tolko reče pšššt krava zabita joooo pig rendeer albino
Nazaj na vrh Go down
Helenca

Helenca


Število prispevkov : 79
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSob Mar 24, 2007 7:20 pm

hahaha What a Face misLim riga--> lol! flower Tak se Ji spaHuuJe Exclamation pa nwm čem...po kavi aL čem, pač zdravo živi, pa se naŽere zJuTraJ.. Neutral Shocked bLeeekkk...ko vTihne, Te oi pozorna DooLkaa Suspect clown clown sunny hehehe--> če Je osLičeek albino
Nazaj na vrh Go down
madmaX [Niko]

madmaX [Niko]


Število prispevkov : 23
Age : 33
Registration date : 24/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSob Mar 24, 2007 8:45 pm

ej tukaj se pa z kiko strinjam ker se stara res prevec dere Shocked
Nazaj na vrh Go down
Komandant_Johny_Knoxvile
Admin
Komandant_Johny_Knoxvile


Število prispevkov : 63
Age : 33
Localisation : hoče-maribor
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 12:27 am

eh nea se....to je kao za nas dobro da bi se naj bol ucili pa se moia bivsa razrednicarka je taq da mir ludi zaj...sinfajte jo cez 20 min Very Happy lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ssgt1991maribor.superforum.fr
KiKa




Število prispevkov : 42
Age : 33
Localisation : Maribor represent!
Registration date : 19/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimePon Mar 26, 2007 5:16 pm

pravo so ti dali za razredničarko sitar, tebi lih ona paše, ker vi psihiči tak skup držite Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Komandant_Johny_Knoxvile
Admin
Komandant_Johny_Knoxvile


Število prispevkov : 63
Age : 33
Localisation : hoče-maribor
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimePon Mar 26, 2007 7:06 pm

ja walda ja.... Sad psihici ja te si taq med njimi Razz
Nazaj na vrh Go down
https://ssgt1991maribor.superforum.fr
KiKa




Število prispevkov : 42
Age : 33
Localisation : Maribor represent!
Registration date : 19/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeTor Mar 27, 2007 5:20 pm

to je tud res ja.. bounce
Nazaj na vrh Go down
tyaši *

tyaši *


Število prispevkov : 38
Registration date : 21/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSre Mar 28, 2007 9:43 am

pig stara riga riga rigaaaaa pig rabbit haha. kake mate vii rendeer sao res riga. pig pig kakorkoli. helenca svaka ti čast da si čuLa ! albino
Nazaj na vrh Go down
Helenca

Helenca


Število prispevkov : 79
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSre Mar 28, 2007 5:29 pm

Ja, ja--> avtogrami kasneje tJaašiika Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Very Happy Very Happy Embarassed
sem pač edina ki sledi njenim--> res totalno zanuimivim uram Very Happy Very Happy
sej so, potemtakem tudi moje ocene primerne mojemu znanju Embarassed Embarassed jocolor geek
flower
Ja, ste že čuli to?..sao v pondelek ni rigala-->hahahaa santa cherry affraid
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
tyaši *

tyaši *


Število prispevkov : 38
Registration date : 21/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSre Mar 28, 2007 8:11 pm

bounce ehehehe? kaj res ni ?
jocolor jocolor jocolor
um. torej je res ne poslušam.
Sleep Sleep Sleep
Nazaj na vrh Go down
Komandant_Johny_Knoxvile
Admin
Komandant_Johny_Knoxvile


Število prispevkov : 63
Age : 33
Localisation : hoče-maribor
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSre Mar 28, 2007 11:25 pm

jebeti helena ti pa wrei poslusas Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ssgt1991maribor.superforum.fr
Helenca

Helenca


Število prispevkov : 79
Registration date : 02/12/2006

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimePet Mar 30, 2007 10:55 am

normalno, jaz sn vzorna učenka-->po meni se morte vzgledovat-->uaaa, keri viiic Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven What a Face What a Face Very Happy Very Happy Embarassed
em, če me uhe bolijo že od njeee...da pri njenih urah ne morem več biit-... affraid affraid affraid
bentii gaTeee-->hahaha Basketball Basketball jocolor sunny
Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
_×°Barbara°×_

_×°Barbara°×_


Število prispevkov : 9
Age : 32
Registration date : 22/03/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSob Apr 21, 2007 2:28 pm

jaz om popizdla pri tei babi Mad mislim vsaki ponedeljek me zbudi s tem svojim groznim glasom Mad mi je zadnjič rekla:"kaj ti bi rada ven šla?" Arrow nei blo slabo, da bi šla, kr je itak nea morm poslušat Laughing
pa kak ocenjuje Arrow vlko ji poveš pa ti reče ja se boš še 1× naučil/a Exclamation Exclamation Exclamation lol!
Nazaj na vrh Go down
G-RabbiT




Število prispevkov : 6
Age : 32
Registration date : 28/04/2007

Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitimeSob Apr 28, 2007 7:03 pm

še na wCji bi se vrjeTno lepše meLi ko Pa peR bioLogiji flower sao si mi pa jeNi kRejeNi zobi zeLo NevšeČ...Te pa še Tak buLi F Tebe ko da Te o zaj Lih pojeLa... Suspect albino Very Happy Pa TisTi...---> No dRuga skuPina gRe danes v paRk Ja ne?..aRR Evil or Very Mad Laughing kuJ Neke Laughing Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Veingerlca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Veingerlca   Veingerlca Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Veingerlca
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum SŠGT :: profesorji-
Pojdi na: